Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa

Се продава од: DRAGAN 09 мај 21:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.840 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

850 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
Voziloto e registrirano do 10.2019,ima centralno,ima plin,smeneto rebrest kais,ulje,filtri,ima aluminski bandazi,4 novi gumi.Cenata ne e fiksna
Нема посетени огласи
Кон почеток