Македонски | Shqip | English |

Peugeot 308 1.6HDI

Се продава од: Tomislav 16 мај 18:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 308
PEUGEOT 308 1.6 HDI.92ks
kako NOVA PERFEKTNA (KUKLA)
BEZ UDARI
Oprema:NAJVISOKO NIVO NA OPREMA
-Klima
-ekonomicna 4,6 l na 100km
-Servo volan
-Elektrika na prozori
-Elektrika na retrovizori
-Kontroli na volan
-Centralna brava dva kod kluca
-Smeneti site filtri, ulje PSA B71 2290 za 20000km
-Smenet rebrast kais i vodna pumpa
-Atestirani folii na stakla
-Aluminiumski bandazi
-Registrirana do 05.2019god
Нема посетени огласи
Кон почеток