Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5

Се продава од: Goran 24 мар. 11:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 15 000 - 19 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se prodava Golf 5
2007 godina noemvri
Registriran do 05.06.2019 so zelen karton,
aluminski bandazi.
Нема посетени огласи
Кон почеток