Македонски | Shqip | English |

VW Passat

Се продава од: Dragan 07 јан. 17:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.170 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 900 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Voziloto e registrirano do 15.11.2019 g, 1.9 TDI,110 ks,ima 4 novi zimski gumi,aluminski bandazi so 4 letni gumi,smenet rebrest kais i vodna pumpa,ulje,filtri,plocki,klimatronik i e od prv sopstvenik
Нема посетени огласи
Кон почеток