Македонски | Shqip | English |

Fap 1415 kiper so kran 6t motor tam130 i prikolka

Се продава од: Ace 06 јан. 21:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кратово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: FA
Kamionot e vo odlicna sostojba ima kran 6 tonski kamionot e 1999 god spremen za rabota moze da se vidi vo sekoe vreme dobri gumi novi akmlatori ima odlicen motor so turbo malko kiometri imame i motor mnogo dobar od tam 130 vo odlicna sostojba i prikolka od sleper
Нема посетени огласи
Кон почеток