Македонски | Shqip | English |

Sedmosed vo odlicna sostojba

Се продава од: Marjan 20 окт. 14:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 2.700 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

350 ЕУР

Локација: Кратово
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Kupeni se pred 5 godini ne gi koristevme mnogu i se vo odlicna sostojba!Sedmosedot ima i krevet za spienje na rasklopuvanje.Nie ziveeme vo Kratovo ako ste od drug grad i imate prevoz mozete slobodno da si gi zemete!
Нема посетени огласи
Кон почеток