Македонски | Shqip | English |

Ruteri i PCI karticki

Се продава од: Martin 11 окт. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кратово
Se prodavaat 2 ruteri,zvucna karticka,wifi karticka i usb hub.
TP-link-500den
Tenda-500den
Zvucna karticka-100den
Wifi karticka-100den
Usb hub-100den
Prakjam i po kargo.
Нема посетени огласи
Кон почеток