Македонски | Shqip | English |

iPhone 6 Plus 64 giga

Се продава од: Елена 21 ноем. 15:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.700 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

220 ЕУР

Локација: Кратово
Марка: Apple (Iphone)
Модел: iPhone 6 Plus
Телефонот е во одлична состојба, без никакви оштетувања, купен од T-Mobile.
Нема посетени огласи
Кон почеток