Македонски | Shqip | English |

Bukova shuma vo selo Knezevo

Се продава од: Ruse 19 ноем. 21:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кратово
Се продава ПОВОЛНО букова шума со одобрено решение за чиста сеча, со површина од 6 хектари во село Кнежево, општина Кратово.
Цена по договор.
тел. за контакт 071 325 468 Русе
071390630 Дарко
Нема посетени огласи
Кон почеток