Македонски | Shqip | English |

Haski

Се продава од: Горан Ристовски 10 септ. 19:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кратово
Миленичиња : Кучиња
Продавам бели хаски стари месец и половина.
Прочистени вакцинирани.
Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток