Македонски | Shqip | English |

Beli haski

Се продава од: Горан Ристовски 17 септ. 10:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кратово
Миленичиња : Кучиња
Продавам бели хаски,прочистени и вакцинирани
Стари 1месец и половина
Цена по договор
077 599 842
Нема посетени огласи
Кон почеток