Македонски | Shqip | English |

Haski

Се продава од: Горан Ристовски 10 септ. 19:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кратово
Миленичиња : Кучиња
Продавам бели хаски стари месец и половина.
Прочистени вакцинирани.
Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток