Македонски | Shqip | English |

Aluminiumski ogradi gelenderi parapeti

Оглас од претпријатие. Се продава од: Еdi-em 14 мај 13:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

60 ЕУР

Локација: Крива Паланка
Услуги : Занаетчии
vrshime montazi na aluminski ogradi. ceni su od 25-100 evro. nad 20m davame popust. so profili2-2.5mm.rabotime cela makedonija i crna gora. , mie imame kvalitet i sie znaeme nash rabota.imame i grcki profili od alumil so 10 evro.m.. 4+1=50 evro. mozno e kompezacija za kola.
Нема посетени огласи
Кон почеток