Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 156.2.4 JTDM 180ks

Се продава од: Nebojsa 22 мар. 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР   4 900 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 156
Kolata e registrirana so MK tabli zelen karton,kompletno servisirana , set zimski i letni novi gumi i servisna kniska so realni kilometri.Se e fabricko i raboti do posledno kopce. Full paket oprema .Bez zabeleska !!! REALNI KILOMETRI >
Нема посетени огласи
Кон почеток