Македонски | Shqip | English |

AUDI А3 1.9TDI 105ks DPF-12.2007 151.000km ORG

Се продава од: Зоран 11 јан. 16:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
AUDI a3 на само 151.000 километри за кои добивате нотарска гаранција!

~AUDI a3
~12 месец 2007 година производство
~новиот мотор со ДПФ
~ со намалена потрошувачка и зголемена издржливост
~новата маска
~1.9TDI
~105ks
~151.000km
~2 клуча
~4 нови зимски гуми
~17ал фелги
~4 летни гуми
~4 бандажи со раткапни
•Со автомобилот следуваат двата пара на бандажи
~Двозонски климатроник
~Темпомат
~Електрика на стакла
~Електрика на ретровизори
~Кожен волан
>И многу друга дополнителна опрема...

Автомобил со водена сервисна историја , без ниту еден префарбуван детал, во механичка состојба како сега да е искочена од салон ,одамна не стасал!!!

ЦЕНА по договор!!
на лице место по видување на автомобилот следува екстра цена!!!

ПОВЕЛЕТЕ И УВЕРЕТЕ СЕ САМИ!!!

За повеќе информации на телефон:
071/208-222 Зоран
072/307-373 Кристофер

>PRO AutoClub>>>fb page
Нема посетени огласи
Кон почеток