Македонски | Shqip | English |

BMW 318 VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA

Се продава од: Nikola G. 20 мај 11:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 16.600 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 650 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 318
-Se prodava BMW,model 318 DIZEL.
-Registrirano do 7 mesec 2018 godina i zelena karta do 7 mesec 2018 godina.
-Komplet servisirano do narednite 10 000km.
-Mnogu e ekonomicno so potrosuvacka pod 5 litri dizel na 100km.
-Komplet so zimski i letni gumi PIRELLI.
Нема посетени огласи
Кон почеток