Македонски | Shqip | English |

CITROEN NEMO 1.3HDI -13 MOZNI ZAMENI

Оглас од претпријатие. Се продава од: K&S-AUTO Денес 18:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 10.530 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 800 ЕУР   6 200 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: Nemo
CITROEN NEMO 1.3HDI 75ks 2013GOD NA REALNI 180.000km SO FUL OPREMA:
- KLIMA
- ABS
- ARB
- ESP
- BORD KOMPJUTER
- KOZEN VOLAN
- EL.NA STAKLO
- EL.RETROVIZOR
- CENTRALNO SO DALECINSKO DVA KLUCA
- CD MP3 RADIO
- NA VOZILOTO SE PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!!
- MOZNI ZAMENI !!!!!!! CENA SO DDV
Нема посетени огласи
Кон почеток