Македонски | Shqip | English |

FIAT SEDICI 4x4 EMOTION 1.9MultiJet 120ks 6br

Се продава од: Zoran 18 јан. 19:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

4 700 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Sedici
✔️FIAT SEDICI
***4x4 EMOTION***
• 1.9MultiJet
• 120ks
• 2009
• 6 брзини
• Борд компјуртер ,клима, халогенки,алумински бандажи ,нов акумулатор, 4х4 систем со AutoLock , може да се вози само на предна вучна исто така и да се вклучат сите 4 одеднаш или автоматски по потреба да де палат и гасат!!,кожен волан со команди , атест кука ,електрика на ретровизори, електрика на стакла, и многу друга дополнителна опрема...
• Автомобилот е директен увоз од Австралија, поседуван од еден сопственик.Без ниту еден механички проблем, исправност на највисоко ниво!Може проверка каде сакате!Прва фарба насекаде, без ниту еден префарбиван детал!За автомобилот добивате нотарска гаранција за исправност!!
- Средена целосна документација до регистрација !!! Извадени ТИФ и Хомологација , преведени документи, може да се регистрира за 1час!!!!

За повеќе информации, контакт телефон:
📞 071/208-222 - Зоран
📞 072/307-373 - Кристофер

PRO AutoClub ®
Нема посетени огласи
Кон почеток