Македонски | Shqip | English |

FORD FIESTA 1.6TDCI 90ks -06

Оглас од претпријатие. Се продава од: K&S-AUTO Денес 18:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 5.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР   3 200 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
FORD FIESTA 1.6tdci 90ks 2006GODINA NA REALNI 164.000km SO FUL OPREMA, NA VOZILOTO SE PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!
————-K&S AUTO———-
MOZNOST ZA LIZING PREKU MOGO.MK
MOZNI ZAMENI CENA 3000eur
FORD, FIESTA, FOKUS,
Нема посетени огласи
Кон почеток