Македонски | Shqip | English |

JEEP COMPASS 4X4 -09 -08 NE UVEZUVAN

Се продава од: s.s 23 мај 19:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 16.710 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 700 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Jeep
Модел: Compass
JEEP KOMPASS 2.0 CRD 4X4 ODLICEN WV MOTOR
POTROSUVACKA 7L NA OTVORENO
OD OPREMA POSEDUVA:
TEMPOMAT
KOMANDI NA VOLAN
MAGLENKI
PODESUVANJE NA SEDISTA
PODESUVANJE NA VOLAN VISINSKO I DLABINSKO
RADIO NA CD ORIGINALNO
KLIMA LADI PERFEKTNO
6 BRZINI
EURO KUKA
KUPEN VO MK NEUVEZUVAN
ORIGINALNI 150 000KM
SERVIS NAPRAVEN
REGISTRIRAN DO 12.09.2018 SO ZELEN KARTON
Нема посетени огласи
Кон почеток