Македонски | Shqip | English |

Lada Niva 01 1.7 obicen motor

Се продава од: Stevce 11 јан. 18:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Lada
Модел: Niva
Voziloto e vo odlicna sostojba !!! Regstrirano do 11-2019 god.
Нема посетени огласи
Кон почеток