Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ B 180 CDI -06 MOZNI ZAMENI

Оглас од претпријатие. Се продава од: K&S-AUTO 21 мај 18:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 9.760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: B-класа / Mercedes-Benz
Модел: B 180
MERCEDES B180CDI 109ks 6- BRZINI 2006god NA REALNI 186.000km FUL OPREMA, PLATENO SE DO REGISTRACIJA!!!! K&S AUTO!!!!!
- MOZNOST ZA LIZING PREKU MOGO LIZING!!!
- MOZNI ZAMENI CENA 5000eur
Нема посетени огласи
Кон почеток