Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ B 180 CDI -07 MOZNI ZAMENI

Оглас од претпријатие. Се продава од: K&S-AUTO 18 фев. 18:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 10.750 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 900 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: B-класа / Mercedes-Benz
Модел: B 180
MERCEDES B180CDI 109ks 6-BRZINI 2007GODINS NA RELNI 206.000km VOZILOTO E EXSTRA SOCUVANO I SO FUL OPREMA NAVIGACIJA , NA VOZILOTO SE PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!!!
——— K&S AUTO———- 071/252454
MOZNI ZAMENI CENA 5500EUR
MOZNOST ZA LIZING !!!!!! MOGO LIZING!!!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток