Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 220

Се продава од: Filip Денес 21:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 20 000 - 24 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 220
Prodavam mercedes c220 registriran do juni 2019 6 brzini letni i zimski.gumi dupli bandadi poveke inf 077444098
Нема посетени огласи
Кон почеток