Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA GTC 1.3 CDTI 90KS 6 BRZINI

Се продава од: opel 16 мар. 12:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.830 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 150 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
SE PRODAVA OPEL ASTRA GTC 1.3 DIZEL 2006 g. REGISTRIRANA DO 2 MESEC 2020 g.
SERVISIRANA, GUMI MICHELIN NOVI,DVA KLUCA, BEZ NIKAKVI DOPOLNITELNI VLOZUVANJA,
VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO,
MOZE NESTO ZAMENA...
Нема посетени огласи
Кон почеток