Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA H 1.7cdti -04

Оглас од претпријатие. Се продава од: K&S-AUTO Денес 18:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 6.800 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 100 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
OPEL ASTRA H COSMO 1.7CDTI 101ks 2004god SO FUL OPREMA , NA VOZILOTO SE PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!!! LIZING!!!!!
———MOZNI ZAMENI CENA 3500eur———
———K&S AUTO———
Нема посетени огласи
Кон почеток