Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.7 CDTI Cosmo -12

Оглас од претпријатие. Се продава од: ADONIS TRANS 21 апр. 08:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 14.970 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 900 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS ,6-BRZINI MANUEL MENUVAC, SO SIV METALIK SO NAJGOLEMA OPREMENOST:

- 10 AIRBAG
- ABS, ESP (SISTEM PROTIV PROLIZGUVANjE)
- BORD-KOMPJUTER
- DVOZONSKI KLIMATRONIK
- FABRICNA "GPS" NAVIGACIJA
- MP-3 RADIO SO OZVUCUVANjE
- BLUETOOTH POVRZUVANjE SO TELEFON
- TROKRAK KOZEN MULTI VOLAN SO KOMANDI
- KOMPLET ELEKTRIKA
- 2 KLUCA SO DALECINSKO I ALARM
- SENZORI ZA SVETLA I BRISACI
- PARKING SENZORI
- HALOGENSKI ZA MAGLA

= BEZ NIEDNA GREBANICA I UDARI SE E ORIGINAL FABRICNO, KAKO NOVO VOZILO
Нема посетени огласи
Кон почеток