Македонски | Shqip | English |

Opel Insignia CDTI -10 prva registracija

Се продава од: Metodija Gjorgievski Денес 16:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

8 900 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Insignia
za povekje informacii viber 070-799-677
Нема посетени огласи
Кон почеток