Македонски | Shqip | English |

OPEL MERIVA 1.7cdti -04

Оглас од претпријатие. Се продава од: K&S-AUTO Вчера 20:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 4.340 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 ЕУР   3 400 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Meriva
OPEL MERIVA 1.7CDTI 101ks 2004GOD NA 197.000km, SO FUL OPREMA
- NA VOZILOTO SE PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!! K&S AUTO!!!!
—-MOZNOST ZA LIZING PREKU MOGO LIZING!!!
- MOZNI ZAMENI CENA 2500eur
- OPEL CORSA, MERIVA, ZAFIRA,
Нема посетени огласи
Кон почеток