Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 206 1.4 75ks -02

Се продава од: Martin 14 мар. 19:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.580 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 650 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 206
Se prodava vo odlicna sostojba
Komplet servis novi gumi akomulator 4novi zimski gumi+4 letni ..........075-379-977............
1650e. 1650e. 1650e.
Komentar za cena na lice mesto
Нема посетени огласи
Кон почеток