Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN/PLIN PANORAMA NOVO

Оглас од претпријатие. Се продава од: perfect auto 16 јан. 12:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 8.340 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 800 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 207
Se prodava peugeot 207 benzin so plin bez mana pali vozi
Нема посетени огласи
Кон почеток