Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 207 1.4 HDI 50KW 100% UNIKAT 08

Оглас од претпријатие. Се продава од: SLAVE - AUTO AVANGARDE KRIVA PALANKA 15 мар. 08:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 207
*****PEZO 207 1.4 HDI EURO 4*****
***** KLIMA STO LADI*****
*****ELEKTRIKA NA SITE STAKLA*****
*****ELEKTRIKA NA RETROVIZORI*****
*****TROKRAK VOLAN SO KOMANDI*****
*****SERVO VOLAN*****
*****4 GUMI CISTO NOVI*****
*****ABS KOCNICI*****
*****6 X AER BAG*****
*****BORD COMPJUTER*****
*****FABRICKO CD RADIO*****
*****TONIRANI STAKLA*****
*****CENTRALNO SO DALINSKO*****
*****SVETLO PLAVA BOJA*****
*****MNOGU EKONOMICEN 4 L NAFTA*****
*****PEZO E CISTO NOV FABRIKA UVEZENA OD ITALIJA PLATENISE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA CARINA TIV XOMOLOGACIJA I PREVEDENI DOKUMENTI NA VAS OSTANUVA SAMO REGISTRACIJA*****
*****KOJ SAKA DA VOZI CISTO NOVO PEZO 207 NEKA POVELI KE SE UVERI POZDRAV EXSTRA CENA NA LICE MESTO*****

*****PLACOT SE NAOGA 100m PRED BENZINSKATA MAKOIL OD DESNA STRANA*****
*****AUTO PLAC AVANGARDE*****
Нема посетени огласи
Кон почеток