Македонски | Shqip | English |

Seat Cordoba

Се продава од: Robi 10 јан. 16:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 100 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Cordoba
19 TDI 90 ks
Нема посетени огласи
Кон почеток