Македонски | Shqip | English |

SEAT LEON SPORT 1.9TDI 105KS SPORTLINE MAKS AUTO

Се продава од: MAKS AUTO 16 јан. 19:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Leon
NOVO NA PAZAROTОдсега во MAKS AUTO ќе може да го купите вашиот омилен автомобил на одлoжено плаќање преку најдобрата лизинг компанија МОГО ЛИЗИНГ.
ДО 615000 ден со лична карта без жиранти и до 72 месечни рати.


NOV UVOZ


M A X I M A L N O S O C U V A N NOVVVV!!

SEAT LEON SPORT 1.9TDI 77 kw NOVIOT PERFEKTEN MOTOR SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST SPORTHIGHLINE FULLL

****KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ NA MAKS AUTO NE E STOENA PO PLACEVI****

****KOLATA E UVEZENA NA FIRMA BEZ NIKAKVI DOPOLNITELNI TROSOCI PODOCNA*****

****PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I HOMOLOGACIJA ********SE E FABRICKI MAXIMALNO SOCUVANA OD OD VNATRE BEZ UDARI FARBANICI *******KOLATA E NA REALNI KILOMETRI SO SERVISNA KNISKA MOZETE DA PROVERITE VO KOJ SERVIS SAKATE****

****KOLATA E KUPENA OD ITALIJA OD AVTOSALON NA SEAT SO DVA ORIGINALNI KLUCA*****OD OPREMA POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST:

- FABRICKI TONIRANI STAKLA
- ABS
- SERVO
- KLIMA
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- ELEKTRIKA NA OGLEDALA
- TEMPOMAT
- BOARDCOMPUTER
- FABRICKO OZVUCUVANJE SO CD
- I USTE MNOGU OPREMA..


****DOJDETE I UVERETE SE VO KVALITETOT NA NASITE VOZILA ****


********CENA PO DOGOVOR************
Нема посетени огласи
Кон почеток