Македонски | Shqip | English |

TOYOTA AVENSIS 2.0D4D 91KW -13 NOVA-FULL OPREMA

Оглас од претпријатие. Се продава од: perfect auto Денес 10:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 000 ЕУР

Година: 2013
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: Avensis
Se prodava toyota avensis dizel 2.0 d4d 91kw 2013g
Kolata e uvezena od belgija
Registrirana do 20.11.2019g
Servisirana komplet pred 1000km
4cisto novi zimski gumi
2013g vo soobrakjajna
Kolata e bez niedna mana
Na realni 109000km
Kolata moze da se zeme na lizing!
Нема посетени огласи
Кон почеток