Македонски | Shqip | English |

VW GOLF PLUSCROSS 1.9TDI105KS 6BRZINI LIZING MAKS

Се продава од: MAKS AUTO 16 јан. 19:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf Plus
NOVO NA PAZAROT


M A X I M A L N O S O C U V A N NOVVVV!!!


Одсега во MAKS AUTO ќе може да го купите вашиот омилен автомобил на одлoжено плаќање преку најдобрата лизинг компанија МОГО ЛИЗИНГ.
ДО 615000 ден со лична карта без жиранти и до 72 месечни рати.


VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS CROSS 1.9TDI -08 noviot motor NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST full
****KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ NA MAKS AUTO NE E STOENA PO PLACEVI****


****PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I HOMOLOGACIJA ****

****KOLATA E KAKO NOVA SE E FABRICKI MAXIMALNO SOCUVANA OD NADVOR I OD VNATRE BEZ UDARI FARBANICI I GREBANICI *******KOLATA E NA REALNI KILOMETRI MOZETE DA PROVERITE VO KOJ SERVIS SAKATE****
OD OPREMA POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST:

- FABRICKI TONIRANI STAKLA
- ABS
- SERVO
- KLIMATRONIK
- TEMPOMAT
- 6STEPEN MANUELEN MENUVAC
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
- ELEKTRIKA NA OGLEDALA
- BOARDCOMPUTER
- FABRICKO OZVUCUVANJE SO CD
- ALUMINIUMSKI BANDAZI
- I USTE MNOGU OPREMA..

****MAKS AUTOm UVOZ NA VOZILA SO DOKAZAN KVALITET ,GARANCIJA I REALNI KILOMETRI *****

****DOJDETE I UVERETE SE VO KVALITETOT NA NASITE VOZILA ****


********CENA PO DOGOVOR************
Нема посетени огласи
Кон почеток