Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS COMFORTLINE

Се продава од: Zoran 11 јан. 15:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 100 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
🏎VW GOLF 5 - 1.9tdi

220.ххх оргинални километри***

• 1.9TDI
• 105KS
• 2004/5 год.
• 2 Клуча

-Автомобилот е на оргинални километри , мотор, подвозје, каросериски во перфектна состојба , без ниту една маана !
-Механичка состојба <ПЕРФЕКТНА>
-Турбо,замаец,дизни,мотор, подвозје во извонредна состојба!!
-Автомобилот е директен увоз од Италија!
- Купен од прв сопственик!!

Автомобилот е со важечки цол таблици со времетраење од еден месец со каско осигурување!!!!

-Автомобилот е со дредена документација, извадени тиф и хомологација, може да се регистрира за еден ден!!!

Автомобилот може да се провери во било кој овластен сервис или од страна на ваш мајстор!!!

За повеќе информации, контакт телефон:
📞 071/208-222 - Зоран
📞 072/307-373 - Кристофер

PRO AutoClub ®
Нема посетени огласи
Кон почеток