Македонски | Shqip | English |

WV POLO 1.2I VO TOP SOSTOJBA SERVISNA KNIGA

Се продава од: Diego Auto 14 мар. 13:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.570 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 950 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Polo
Nov uvoz na wv Polo so motor 1.2I benzin od GERMANIJA
Plareni se site davacki do registracija (Carina,tIf i homologacija,prevod)
Voziloto e na 115000km se raboti i finkcionira na nego kako od fabrika
Redovno e servisirano i odrzuvano vo ovlasten servis
Modelska godina 2008 ,site 7-ci na stakla
Ima 4-ri isti cisto novi zimni gumi proizvedeni 2018g
Edinstveno Polo klimatronik na MK pazar
FUL OPREMA
Нема посетени огласи
Кон почеток