Македонски | Shqip | English |

VW TOURAN 1.6TDI -12 MOZNI ZAMENI

Оглас од претпријатие. Се продава од: K&S-AUTO 21 мај 18:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 20.830 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 600 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Touran
VW TUARAN 1.6TDI 105ks 2012GOD 7-SEDISTA REGISTRACIJA DO 12.2019GOD SO FUL OPREMA KOZA , NAVIGACIJA , GREACI VO SEDISTA I DR VOZILOTO E EXSTRA SOCUVANO!!!! MOZNOST ZA LIZING PREKU MOGO LIZING!!!! MOZNA ZAMENA SO MOJA ILI VASA DOPLATA !!!CENA 10.000eur
Нема посетени огласи
Кон почеток