Македонски | Shqip | English |

VW TOURAN 1.9 TDI DSG

Се продава од: stefan 12 мар. 09:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Touran
Се продава VW TOURAN 1.9 ТДИ 2008 година редовно одржуван и сервисиран во овластен сервис на фолцваген.
Од опрема поседува:
-АВЅ
-АИРБАГ
-ЕЅР
-Аларм
-Централно
-Бордкомпјутер
-Ел.стакла
-Ел. Огледала со греачи
-Климатроник
-Стерео уредба

Нема посетени огласи
Кон почеток