Македонски | Shqip | English |

VW TOURAN 2.0TDI DSG MOZNI ZAMENI

Оглас од претпријатие. Се продава од: K&S-AUTO Денес 18:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 10.310 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 700 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Беж
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Touran
VW TUARAN 2.0TDI 140ks DSG 2004GOD REGISTRACIJA DO 04.2019god NA REALNI 206.000km EXSTRA SOCUVAN NOVI ZIMSKI GUMI SERVIS !!!! EURO KUKA ,ATEST FOLII , VEBASTO VW MOZNI ZAMENI!!!! MOZNOST ZA LIZING PREKU Mogo.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток