Македонски | Shqip | English |

Mercedes 11-20

Се продава од: Stevce 11 јан. 15:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Крива Паланка
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Drug model org
Mercedes 1120
Kamionot e vo sopstvenost na firma
97 godina
Predni i zadni novi gumi
Vo odlicna sostojba

Informacii samo na tell:
075/201-030
Нема посетени огласи
Кон почеток