Македонски | Shqip | English |

Plac vo Kriva Palanka

Се продава од: Иван 15 мар. 22:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Мизовски ливади
Површина: 1000 m2
Локација: Крива Паланка
Се продават пет плаца вон градежен реон површина од 300м2,вкупно 1500м2 во местото викано Мизовски ливади во многу кратка близина на магистралниот пат Е-871, непосредно до ресторанот Облаче на влезот во градот на Крива Паланка, идеално за изградба на куќа, викендица чиста околина блиску до центарот, одалеченост од центарот на градот е 2,4км .Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток