Македонски | Shqip | English |

Nov zacuvan Velosiped Carrera

Се продава од: oliver 01 апр. 18:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 1.360 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

10 800 МКД   12 000 МКД

Локација: Крива Паланка
: Велосипеди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Se prodava nov mnogu malku koristen velosiped Carera vo perfektna sostojba ,Shimano menjaci Torney TX ,preden i zaden disk r160,SR Sentour preden amortizer ,28 skoro novi gumi,posledna cena
Нема посетени огласи
Кон почеток