Македонски | Shqip | English |

SONCOGLEDOVI PELETI

Оглас од претпријатие. Се продава од: Пелети „Бучин Комерц“ 10 дек. 20:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

10 МКД

Локација: Крушево
Производи : Друго
Супер квалитет, висока калорична вредност и екстра ниска цена.
Само 10 ден/кг
4200kcal/kg
17,5MJ/kg
Дијаметар 6mm
Пепел 2,5%
Влага 7,5%
Густина 650 kg/m3
Земја на потекло - Р. Бугарија
Увезува и полни - ДООЕЛ „Бучин Комерц“
070 968 953
078 285 158
Нема посетени огласи
Кон почеток