Македонски | Shqip | English |

Dukan vo centarot na Krusevo

Се продава од: Sotir 09 окт. 23:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Dukjan vo centarot na Krusevo
Површина: 17 m2
Локација: Крушево
Простории : Дуќани и Трафики
Se prodava dukjan vo centarot na Krusevo
Нема посетени огласи
Кон почеток