Македонски | Shqip | English |

Najbrza izrabotka na Aluminski garazni vrati

Се продава од: Zoki 26 окт. 17:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Крушево
Услуги : Занаетчии
Роло гаражна врата со врхунски, естетски изглед и висок квалитет пртставува идеално решение за вашата гаража или хала.

ПРЕДНОСТИ НА РОЛО ГАРАЖНА ВРАТА:
1. Многу издржлива алуминска ламела со и без изолација.
2. Ламелата е изработена од квалитетен алумински материјал.
3. Едноставно далечинско затворање и отворање врати.
4. Заштедува простор.
5. Не е потребно да се фарба.
6. Отпорна на корозија.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР!!
Нема посетени огласи
Кон почеток