Македонски | Shqip | English |

BMW 320

Се продава од: Tale Taleski 22 мај 16:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 25 000 - 29 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Крушево
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
Kolata e vo odlicna sostojba,so ful oprema, klimatronik,radio cd plleer,komandi na volan,registrirana zelen karton, soncev krov.

Нема посетени огласи
Кон почеток