Македонски | Shqip | English |

FIAT UNO

Се продава од: Никола 20 ноем. 10:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

450 ЕУР

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Крушево
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Uno
ispravno, vo dobra vozna sostojba,neregistrirano. 4 novi zimski gumi, nov akumulator.i nov ladilnik
Нема посетени огласи
Кон почеток