Македонски | Shqip | English |

Mercedes C220 cdi

Се продава од: mercedes 27 фев. 18:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Крушево
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 220
c class vo odlicna sostojba sega registriran so novi zimski gumi sava servisiran moze proverka po vas izbor
Нема посетени огласи
Кон почеток